BADANIA & ROZWÓJ I WŁASNA PRODUKCJA

Wszystkie nasze produkty są projektowane, opracowywane i produkowane w naszych laboratoriach, w których multidyscyplinarny zespół mający dostęp do czynników pierwszych najnowszej generacji gwarantuje opracowanie formuł zaskakujących, przyjemnych i skutecznych. A wszystko to nierozerwalnie łączy się z rezultatem, który musi być natychmiast widoczny i satysfakcjonujący.
Każdy produkt jest wcześniej opracowywany i testowany w naszych laboratoriach, aby określić jego istotne cechy, ocenić skuteczność i pełne bezpieczeństwo.
Badania i rozwój, produkcja i pakowanie odbywają się wyłącznie w naszych pomieszczeniach w weronie, abyśmy mogli w pełni kontrolować cały łańcuch produkcyjny.
Zdecydowanie wspieramy jakość made in italy

CHRONOKOSMETYKA

Naturalny cykl światło/ciemność wpływa na nastrój, na sen, na temperaturę ciała, na hormony, na metabolizm i, co jest nie mniej ważne, również na ogólne zdrowie skóry.
Komórki skóry podlegają dobowemu rytmowi funkcjonowania. Wykazują różne funkcje metaboliczne w zależności od pory dnia.
Na podstawie znajomości rytmów biologicznych organizmu tworzymy produkty odpowiednie do stosowania na dzień o maksymalnym działaniu regeneracyjnym oraz te na noc, które wykazują silne działania naprawcze.

KINETYKA I DYNAMIKA KOSMETYKÓW

Opracowywanie produktów zawierających substancje funkcjonalne, które oddziaływują na specyficzne cele w zależności od określonej dynamiki.

TURBO KOSMETYKA

Skuteczne produkty, widoczne i zadowalajace rezultaty już od pierwszych aplikacji.

KOSMETYKA REGENERACYJNA

Opracowywanie bezpiecznych produktów do bezpiecznego pobudzania wewnętrznych procesów regeneracji skóry, właściwych dla naturalnych zasobów skóry.

KOSMETYKA RECEPTOROWA

Produkty wysoko technologiczne, zawierające peptydy, cząsteczki funkcjonalne o dowiedzionym działaniu na poziomie biochemicznym poprzez wzajemne reakcje receptorowe.

KOSMETYKA SENSORYCZNA

Zaskakujące tekstury, produkty noszone niczym ubrania, dające wrażenie komfortu szytego na miarę.

KOSMETYKA PRZYSZŁOŚCI/ROZWOJOWA

Produkty, które wychodzą poza standardy, są w ciągłym rozwoju, funkcjonalne substancje używane w innowacyny sposób. Ciągły rozwój, wiedza i bieżące aktualizacje. Nowe kosmetyki, bezpieczne i skuteczne, zapewniające rezultaty mówiące same za siebie.