Italian Beauty Sp. z o.o.

Ul. Czarnocińska 3a

03-110 Warszawa

NIP: 5242790072

Tel: 780 146 687, 500 690 353

Katarzyna Orzechowska

tel. 780 146 687

przedstawiciel handlowy

e-mail: k.orzechowska@lovely.net.pl

woj. łódzkie

woj. mazowieckie:
Bielany, Bemowo, Żoliborz, Białołęka, Targówek, Praga, Rembertów
Powiaty w woj. mazowieckim:
żuromiński, sierpecki, płocki, gostyniński, płoński, sochaczewski, nowodworski, warszawski zachodni, żyrardowski, grodziski, pruszkowski, legionowski, mławski, ciechanowski, pułtuski, wołomiński, przasnyski, makowski, wyszkowski, miński, węgrowski, siedlecki, łosicki, sokołowski, ostrowski, ostrołęcki

Ewa Mor

tel. 513 090 740

przedstawiciel handlowy

e-mail: e.mor@lovely.net.pl

woj. pomorskie, woj. podlaskie

Joanna Słomska

tel. 508 675 531

przedstawiciel handlowy

e-mail: j.slomska@lovely.net.pl

woj. podkarpackie, woj. lubelskie, woj. świętokrzyskie

Klaudia Antkiewicz

tel. 513 029 155 

przedstawiciel handlowy

e-mail: k.antkiewicz@lovely.net.pl

woj. zachodniopomorskie, woj. wielkopolskie

Anna Zieniewicz

tel. 504 284 387

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.zieniewicz@lovely.net.pl

woj. dolnośląskie, woj. opolskie

Monika Blicharska

tel.  573 001 911

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.blicharska@lovely.net.pl

woj. śląskie, woj. małopolskie

Aneta Jeleń

tel.  601 636 946

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.jelen@lovely.net.pl

woj. warmińsko-mazurskie

woj. mazowieckie:
Ursus, Włochy, Wola, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Wawer, Wesoła

Powiaty w woj. mazowieckim:
piaseczyński,otwocki, grójecki, garwoliński, białobrzeski, kozienicki, przysuski, radomski, zwoleński, szydłowiecki, lipski

Patrycja Boguszewska

tel. 509 669 580

przedstawiciel handlowy

e-mail: p.boguszewska@lovely.net.pl

 

Agata Brotaj

tel. 512 767 973

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.brotaj@lovely.net.pl

woj. małopolskie

 

 

Monika Bogdańska

tel. 500 224 313

kosmetolog, szkoleniowiec

e-mail: m.bogdanska@lovely.net.pl

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Phone

+48 780 146 687, 500 690 353