Italian Beauty Sp. z o.o.

Ul. Czarnocińska 3a

03-110 Warszawa

NIP: 5242790072

Tel: 780 146 687, 500 690 353

Katarzyna Orzechowska

tel. 780 146 687

przedstawiciel handlowy

e-mail: k.orzechowska@lovely.net.pl

woj. kujawsko-pomorskie

woj. mazowieckie:
Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Białołęka, Żoliborz, Wilanów, Ursynów,

Powiaty w woj. mazowieckim:
żyrardowski, grodziski, pruszkowski, warszawski zachodni, sochaczewski, legionowski, nowodworski, płoński, płocki, gostyniński, żuromiński, sierpecki, mławski, ciechanowski, pułtuski, wyszkowski, makowski, przasnyski, piaseczyński, grójecki, przysuski, białobrzeski, radomski, szydłowiecki

 

Anna Kosiorek

tel. 507 649 250

przedstawiciel handlowy

e-mail:  a.kosiorek@lovely.net.pl

woj. warmińsko-mazurskie

woj. mazowieckie:
Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Wola, Rembertów, Wesoła, Wawer

Powiaty w woj. mazowieckim:
miński, siedlecki, łosicki, ostrołęcki, ostrowski, sokołowski, węgrowski, wołomiński, otwocki, garwoliński,  kozienicki, zwoleński, lipski

Joanna Słomska

tel. 508 675 531

przedstawiciel handlowy

e-mail: j.slomska@lovely.net.pl

woj. podkarpackie, woj. lubelskie, woj. świętokrzyskie, woj. pomorskie

Monika Blicharska

tel.  573 001 911

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.blicharska@lovely.net.pl

woj. śląskie, woj. małopolskie

Klaudia Antkiewicz

tel. 513 029 155 

przedstawiciel handlowy

e-mail: k.antkiewicz@lovely.net.pl

woj. zachodniopomorskie, woj. wielkopolskie

Anna Zieniewicz

tel. 504 284 387

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.zieniewicz@lovely.net.pl

woj. dolnośląskie, woj. opolskie

Monika Michałowicz

tel.  797 137 558

przedstawiciel handlowy

e-mail: m.michalowicz@lovely.net.pl

woj. łódzkie

Ewa Mor

tel. 513 090 740

kosmetolog, szkoleniowiec

przedstawiciel handlowy

e-mail: e.mor@lovely.net.pl

woj. podlaskie (zastępstwo Katarzyna Orzechowska)

mgr Monika Wyszomierska

kosmetolog, szkoleniowiec

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Phone

+48 780 146 687, 500 690 353