Italian Beauty Sp. z o.o.

Ul. Czarnocińska 3a

03-110 Warszawa

NIP: 5242790072

Tel: 780 146 687, 500 690 353

Katarzyna Orzechowska

tel. 780 146 687

przedstawiciel handlowy

e-mail: k.orzechowska@lovely.net.pl

woj. łódzkie

woj. mazowieckie:
Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Białołęka, Żoliborz

Powiaty w woj. mazowieckim:
żyrardowski, grodziski, pruszkowski, warszawski zachodni, sochaczewski, legionowski, nowodworski, płoński, płocki, gostyniński, żuromiński, sierpecki, mławski, ciechanowski, pułtuski, wyszkowski, makowski, przasnyski

 

Patrycja Boguszewska

tel. 509 669 580

przedstawiciel handlowy

e-mail: p.boguszewska@lovely.net.pl

woj. kujawsko-pomorskie

woj. mazowieckie:
Wilanów, Ursynów, Rembertów, Wesoła, Wawer

Powiaty w woj. mazowieckim:
piaseczyński, otwocki, grójecki, garwoliński, przysuski, białobrzeski, kozienicki, radomski, zwoleński, szydłowiecki, lipski

 

Anna Kosiorek

tel. 507 649 250

przedstawiciel handlowy

e-mail:  a.kosiorek@lovely.net.pl

woj. warmińsko-mazurskie

woj. mazowieckie:
Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Wola

Powiaty w woj. mazowieckim:
miński, siedlecki, łosicki, ostrołęcki, ostrowski, sokołowski, węgrowski, wołomiński

Joanna Słomska

tel. 508 675 531

przedstawiciel handlowy

e-mail: j.slomska@lovely.net.pl

woj. podkarpackie, woj. lubelskie, woj. świętokrzyskie

Monika Blicharska

tel.  573 001 911

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.blicharska@lovely.net.pl

woj. śląskie, woj. małopolskie

Klaudia Antkiewicz

tel. 513 029 155 

przedstawiciel handlowy

e-mail: k.antkiewicz@lovely.net.pl

woj. zachodniopomorskie, woj. wielkopolskie

Agata Brotaj

tel. 512 767 973

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.brotaj@lovely.net.pl

woj. małopolskie

 

Anna Zieniewicz

tel. 504 284 387

przedstawiciel handlowy

e-mail: a.zieniewicz@lovely.net.pl

woj. dolnośląskie, woj. opolskie

Ewa Mor

tel. 513 090 740

przedstawiciel handlowy

e-mail: e.mor@lovely.net.pl

woj. pomorskie, woj. podlaskie

mgr Monika Bogdańska

tel. 500 224 313

kosmetolog, szkoleniowiec

e-mail: m.bogdanska@lovely.net.pl

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Phone

+48 780 146 687, 500 690 353