Italian Beauty z siedzibą w Warszawie, dystrybutor marki Lovely Cosmetics, to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od początku działalności Italian Beauty priorytetem była i jest najwyższa jakość, profesjonalizm oraz edukacja.
Oferowane przez Italian Beauty produkty powstały we włoskim laboratorium Lovely Cosmetics. Są one wynikiem wieloletnich badań i współpracy zespołu złożonego z techników, lekarzy, biotechnologów i ekspertów z branży. Motywacją do powstania preparatów Lovely Cosmetics było stworzenie niezawodnych kompozycji opartych o najnowsze badania naukowe i innowacje technologiczne. Przeznaczono je dla świadomych i wymagających klientów, którzy wybierając bezpieczną pielęgnację zapewniają swojej skórze wszystko, czego naprawdę potrzebuje.
Italian Beauty to idealne połączenie nie tylko piękna, ale i wiedzy. Zależy nam, aby nasi Klienci mieli dostęp do nowości oraz uczyli się od najlepszych specjalistów. Dlatego do współpracy w Centrum Szkoleniowym Italian Beauty, które uruchomiliśmy na początku naszej działalności, zaprosiliśmy uznanych lekarzy z branży medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologów oraz chemików, który tworzą nasze kosmetyki. Ich wiedza i doświadczenie są gwarancją bezpieczeństwa, skuteczności oraz najwyższej jakości usług również w sferze szkoleń i webinarów.
Siłą Italian Beauty jest również nasz zespół – młodzi, pełni pomysłów ludzie, którzy stawiają na ciągły rozwój i doskonalenie. Zanim przekażemy produkty w ręce naszych odbiorców testujemy je sami.
Cieszy nas niezmiernie, kiedy jesteśmy przez Was doceniani.
To dzięki Wam apetyt na więcej w zespole Italian Beauty rośnie każdego dnia.
Nasz cel to perfekcja i zadowolony Klient!

Nasza Pasja – Badania

Zgłębianie energii ukrytej w naskórku, odkrywanie nowych czynników aktywnych takich jak peptydy biomimetyczne. Idealne łączenie tych zagadnień jest impulsem, który od zawsze kieruje nas w strornę badań i doświadczeń.
Nasza “rewolucja”: faworyzowanie naskórka, który jest zarówno barierą oddzielającą od świata zewnętrznego, jak również drogą dostępu do skóry właściwej. Należy traktować go w sposób bezpieczny, z szacunkiem oraz wprowadzać w głąb tkanek czynniki aktywne o działaniu regenerującym i energetyzującym.

NASZ CEL – RÓWNOWAGA

Natura, umysł, ciało i skóra nieustannie poszukują równowagi. Takiej, którą znaleźć można w kształtach, siłach i interakacjach i która daje spokój, harmonię i dobre samopoczucie.
Naszym celem jest przywrócenie tej równowagi w warstwie naskórka i w skórze właściwej, aby otrzymać optymalny stosunek między elastycznością, rozświetleniem, nawilżeniem i delikatnymi zmarszczkami.

nasza siła – rezultat

Efekty naszych doświadczeń i potwierdzenie rezultatów są naszą siłą. Zaskakiwanie jest naszą misją. Rezultat naszą satysfakcją.