Preparaty profesjonalne do twarzy Lovely Cosmetics by Italian Beauty

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy o nowoczesnej formule.

Hity kosmetyków dla gabinetów.

Profesjonalne kosmetyki do twarzy Lovely Cosmetics powstały w oparciu o szereg badań i nowoczesnych formuł kosmetycznych w laboratoriach Lovely Cosmetics.

Preparaty profesjonalne do twarzy powstały jako element szeregu zabiegów w nowoczesnej technologii, które nie tylko leczą czy zapobiegają problemom, odżywiają i nawilżają skórę, ale także napinają ją, poprawiają spoistość, zwartość i gęstość oraz nadają jej młodszy wygląd i blask jak po inwazyjnych zabiegach medycznych. Sukces ten został osiągnięty dzięki zastosowaniu systemu amfoterycznego, którego działanie polega na stopniowym, kaskadowym uwalnianiu AHA i PHA, które przenikają do głębszych warstw skóry, nie uszkadzając płaszcza hydrolipidowego.

Profesjonalna linia kosmetyków do twarzy LOVELY COSMETICS  to prawdziwy przełom w zabiegach kwasami dla każdego typu skóry, a zwłaszcza skóry wrażliwej z problemami (naczyniowa, wrażliwa, atopowa) o jasnym fototypie, bez ryzyka efektów ubocznych, bez ryzyka długotrwałego zaczerwienienia po zabiegu, złuszczania. Co najważniejsze przy doskonałych efektach końcowych.

BIONIK, GLUCO i MANDO to niezwykłe peelingi, dzięki którym możemy przeciwdziałać problemom skórnym takim jak trądzik, trądzik różowaty czy przebarwieni