Preparaty domowe do twarzy Lovely Cosmetics by Italian Beauty

Profesjonalne kosmetyki do domowej pielęgnacji twarzy o nowoczesnej formule.

Kosmetyki domowe do twarzy Lovely Cosmetics, przedłużają znakomite efekty uzyskane dzięki zabiegom i profesjonalnym kosmetykom do twarzy i ciała dla gabinetów. Szczególnie polecane dla cery z problemami, naczyniowej, wrażliwej, atopowej.

 

Profesjonalna linia kosmetyków dla gabinetów LOVELY COSMETICS  to prawdziwy przełom w zabiegach kwasami każdego typu skóry, a zwłaszcza skóry wrażliwej z problemami (naczyniowa, wrażliwa, atopowa) o jasnym fototypie, bez ryzyka efektów ubocznych, bez ryzyka długotrwałego zaczerwienienia po zabiegu, złuszczania. Co najważniejsze przy doskonałych efektach końcowych. Kosmetyki do twarzy do pielęgnacji domowej Lovely Cosmetics powstały jako rozwinięcie i przedłużenie procedur zabiegowych kosmetyków profesjonalnych. Niektóre z nich np. B3 Serum do twarzy czy CCube to dokładnie te same preparaty profesjonalne, które służą zabiegom w gabinetach kosmetycznych tylko w opakowaniach domowych.

Szczególnie polecamy kosmetyki do twarzy dla cery wrażliwej i naczyniowej:

B3 Serum – działające kojąco, naprawczo i ochronnie, przeznaczone do silnie zaczerwienionych obszarów twarzy

Bio Repair – Płynny krem do twarzy redukujący zaczerwienienia, odżywczy, kojący, nawilżający dla skóry suchej i odwodnionej, wrażliwej i bardzo reaktywnej. Pobudza skórę nadając jej elastyczność, miękkość, nawilżenie oraz jednolity koloryt.

C Cube – Intensywne serum do twarzy z 15% zawartością czystej witaminy C,5% zawartością witaminy E i bioflawonoidami. Wskazany dla skóry z widocznymi objawami starzenia, wrażliwej, naczyniowej, z przebarwieniami, a także trądzikowej.

W celu ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych powstały dwa preparaty do twarzy do użytku domowego. Ochrona przed słońcem jest ważna dla każdej cery ale nabiera szczególnego znaczenia dla skóry wrażliwej skłonnej do zaczerwienienia i przebarwień:

Color Sun Crema Fluida – dzienny krem do twarzy o lekkiej konsystencji i szybkim wchłanianiu. Opracowana z myślą o wszystkich rodzajach skóry,zapewnia ważną bio ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promienie UV i hamuje fotostarzenie.

Total Sun – Krem do twarzy na dzień z bardzo wysoką ochroną. Wyróżnia się wyjątkowo przyjemną, łatwo rozprowadzającą się konsystencją i funkcjonalnością, szybko się wchłania i nie pozostawia wrażenia tłustej i „ciężkiej” powłoki. Do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza w przypadku skłonności do pojawiania się przebarwień.

Prawidłowe oczyszczanie skóry jest pierwszym i niezbędnym krokiem do utrzymania pięknej cery. Do oczyszczania należy używać specjalnie do tego celu stworzonych kosmetyków do oczyszczania skóry twarzy. Błędem jest używanie do zmywania makijażu a następnie oczyszczania skóry twarzy mydła (zmienia ph skóry na zasadowe, niezgodne z jej naturalnym lekko kwaśnym odczynem), czy mocnych przesyconych alkoholem preparatów, które mogą wywoływać podrażnienia. Sama woda nie usunie zanieczyszczeń jakie zbierają się na skórze w ciągu całego dnia, niestety żyjemy w zanieczyszczonym środowisku i to wpływa na stan naszej skóry. Optymalne do oczyszczania są preparaty specjalnie dopasowane do naszego typu cery zwłaszcza jeśli jest to cera z problemami, skłonnością do zaczerwienienia czy trądzikowa. Dla takiej cery polecamy Cleanser Hydra Evolution – to delikatna emulsja oczyszczająca. Idealna dla cery wrażliwej i delikatnej. Nie narusza naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry. Oczyszcza cerę głęboko i delikatnie, nasycając ją przy tym cennymi substancjami nawilżającymi i odżywczymi. Bardziej uniwersalnym preparatem oczyszczającym jest Make Down to mleczko do demakijażu – uniwersalne polecane dla wszystkich rodzajów skóry. Ma działanie kojące i obkurczające naczynia krwionośne.

Wrażliwa skóra okolicy oczu i ust może pierwsza zdradzić twój wiek. Jak ją pielęgnować domowymi kosmetykami?

Skóra w okolicy oczu i ust jest szczególnie cienka i delikatna i pierwsza ulega z wiekiem niekorzystnym zmianom. Trzeba ją pielęgnować regularnie specjalnymi preparatami aby powstrzymać i usuwać oznaki starzenia. Glance to serum na okolice oczu i ust. Ujędrnia, wygładza i rozjaśnia skórę czyniąc ją bardziej elastyczną i gładką. Dzięki zastosowaniu
biotechnologii najnowszej generacji i innowacyjnego kompleksu peptydowego jest w stanie znacznie zredukować nieestetyczne
cienie pod oczami, a także usunąć ich siny kolor, odmładzając spojrzenie i ujednolicając koloryt skóry.

Kremy do twarzy do codziennej pielęgnacji:

 

Dla skóry dojrzałej znakomite efekty przynosi krem do twarzy Renovagen–  Odbudowujący Krem o nowoczesnej formule. Przeznaczony dla skóry dojrzałej oraz pozbawionej płaszcza hydrolipidowego. Ma działanie wygładzające i odmładzające.

 

Dla skóry przesuszonej, delikatnej ratunkiem będzie Hydra 24 – Aksamitny i nietłusty krem, dający natychmiastowe i przyjemne uczucie jędrności i gęstości, dzięki swojej innowacyjnej formule głęboko penetrującej skórę. Zapewni trójfazowe nawilżenie (warstwy rogowej naskórka, naskórka, skóry właściwej) dzięki synergicznemu działaniu związków bio-funkcjonalnych, wzmacniając przy tym strukturę naskórka i zachowując równowagę osmotyczną komórki.