Preparaty profesjonalne do ciała Lovely Cosmetics by Italian Beauty

Preparaty profesjonalne do ciała dla gabinetów kosmetycznych włoskiej marki Lovely Cosmetics

Lovely Cosmetics oferuje unikalne innowacyjne zabiegi na ciało i preparaty profesjonalne oraz protokoły dla gabinetów kosmetycznych. Wszystkie protokoły zabiegowe są dokładnie opisane a firma przeprowadza regularne bezpłatne szkolenia.

Największym, niezwykłym hitem dla gabinetów kosmetycznych wśród produktów Lovely Cosmetics Italian Beauty jest formuła Start&Rewind. Zabieg, który powstał w wyniku zebrania 20 lat doświadczeń naukowców laboratorium Lovely. Substancje czynne w formule Start&Rewind są tak połączone aby w trakcie jednego godzinnego zabiegu odjąć nawet 14 cm w obwodach ciała.

Start&Rewind to zabieg na ciało najnowszej generacji. Szybko redukuje cellulit, tkankę tłuszczową oraz oczyszcza organizm z toksyn. Już po pierwszym zabiegu skóra jest jędrna i zagęszczona, a cellulit ulega redukcji.

Z problemem Cellulitu pomogą zmierzyć się profesjonalne preparaty do ciała takie jak Błoto Fango Cellulie i Błoto Fango Osmotico w połączeniu z preparetem Tommy 45. Protokoły zabiegowe Body Drain i Body Lipo to sprawdzone formuły zabiegowe zwalczające takie objawy jak cellulit, obrzęki, zatrzymywanie wody, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej czy cellulit włóknisty.

Lovely Cosmetics zapewnia preparaty profesjonalne dla gabinetów kosmetycznych o nowoczesnych formułach, które zastosowane w opracowanych o wieloletnie doświadczenia formułach zabiegowych pozwalają zmierzyć się z problemami skóry i osiągnąć spektakularne efekty.