Preparaty do pielęgnacji domowej ciała Lovely Cosmetics by Italian Beauty

Kosmetyki domowe do ciała Lovely Cosmetics, przedłużają znakomite efekty uzyskane dzięki zabiegom i profesjonalnym kosmetykom do ciała dla gabinetów. Mogą być też stosowane niezależnie aby poprawić kondycję skóry.

Kosmetyki domowe do ciała Lovely Cosmetics powstały w oparciu o te same badania i formuły co kosmetyki profesjonalne dla gabinetów ich skład i formuła umożliwia aplikację w warunkach domowych bez przygotowania kosmetycznego.

Jeśli zależy ci na najwyższej jakości i nowoczesnych formułach kosmetyków do ciała wybierz kosmetyki Lovely Cosmetics
To nowoczesne i innowacyjne preparaty odpowiadające na potrzeby skóry i pomagające usuwać jej problemy.

Dla skóry suchej, odwodnionej, bez powietrza najlepszym wyborem jest B – Dream Cream. Ujędrni, nawilży pobudzi do regeneracji i głębokiej odnowy komórkowej. Idealny dla skóry w każdym wieku.

Skóra biustu to szczególnie delikatny i podatny na zmiany obszar. Aby utrzymać jędrność i gładkość skóry należy regularnie stosować specjalnie stworzony dla tego obszaru preparat B- Love. Emulsja bardzo łatwo się wchłania, ujędrnia i wygładza skórę. Przeciwdziała rozciąganiu.

Dla skóry z problemem cellulitu i zatrzymywania wody powstał balsam do pielęgnacji domowej Rewind. Jest doskonałym uzupełnieniem i przedłużeniem po zabiegu Start & Rewind ale może być też z dobrym skutkiem stosowany niezależnie. Jego formuła intensywnie pielęgnuje, zmniejsza cellulit, ujędrnia, regeneruje i drenuje skórę. Wśród składników aktywnych tego kremu do ciała są kofeina, karnityna, escyna, tripeptide-1, myszopłoch kolczasty, kwas ksymeninowy, boswellia serrata,
kwas glikolowy, chrząstnica, kwas salicylowy.